Vitaminai akims: kas įkvepia Ulą Kotryną Tulevičiūtę?
2017 . 07 . 14
Tekstas: Karolina Aleksandravičiūtė; nuotraukos: Lina Jushke

Saulėtą vasarišką penktadienio rytą siūlome jums jaukiai įsitaisyti ir pasisemti madingų įkvėpimų – stilistė Ula Kotryna Tulevičiūtė su „Lamų slėnio“ skaitytojais dalijasi kasdien ją įkvepiančiomis „Instagram“ kasdienybės akimirkomis.

 

1. Gucci | @gucci. Tai vienas mano mėgiamiausių aukštosios mados prekės ženklų savo kuriamais drabužiais, aksesuarais, batais. „Gucci“ savo vizualine estetika ir kūrybos principas labai artimas tam, kuo gyvenu aš pati.

 1

 

2. Maja Wyh | @majawyh. Žavinčio stiliaus ir ramybės inspiracija. Maja tuo ir išsiskiria iš milijono kitų tinklaraštininkų. Jos paskyroje puikiai atsispindi menas, mada, tobulas stiliaus pojūtis.

 

2

 

3. Monique Delapierre | @monique_delapierre. Ši aukštosios mados stilistė man suteikia įkvėpimo kūryboje, o jos paskyra leidžia susipažinti su naujais prekės ženklais, dizainerių kūryba, gatvės mados tendencijomis.

 

3

 

4. Erin Wasson| @erinwasson. Tiesiog žaviuosi ja.

 

4

 

5. Tasya van Ree| @tasyavanree. Įsijunkite ir suprasite apie ką aš! Fotografė, menininkė, skrybėlių fanatė ir turbūt vienintelė moteris, mokanti puikiai nešioti dvi kasas!

 

5

Sekite Ūlos Kotrynos kasdienybę čia.

 

{FINDME}http://www.lamuslenis.lt/wp-content/uploads/DSC_3316.jpg{/FINDME}