„Vilniaus plunksna“ kviečia iškelti plunksneles
2017 . 07 . 11
Tekstas: Mantė Jaruševičiūtė

Liepos 30 d. ore zvimbs raketės ir skraidys plunksnelės – Vingio parke vyks jau šeštus metus organizuojamas badmintono mėgėjų turnyras „Vilniaus plunksna“. „Vilniaus plunksna“ – tai festivalinės patirties sporto renginys, ant pievos ir į aikštelės sukviečiantis daug draugiškų ir stilingų miesto gyventojų “ – pasakoja Saulius Imbrasas, vienas iš turnyro iniciatorių.

 

– „Vilniaus plunksna“ yra tapusi svarbia Vilniaus vasaros renginių dalimi. Ką apskritai manote apie augantį sporto renginių populiarumą Lietuvoje?

 

Kaip ir kiekvienoje šalyje, kurioje gyvenimo lygis po truputį gerėja, Lietuvos žmonės taip pat po truputį labiau ima rūpintis savo sveikata – auga ir sporto renginių, ir sportuojančių žmonių skaičius. Nors mes „Vilniaus plunksną“ linkę vadinti ne sporto, o laisvalaikio renginiu. Manome, kad taip lengviau suviliosime šiek tiek pasportuoti dar neapsisprendusius (Šypsosi). Tiesiog žadame gerą laiką, o ne rimtą sportinę kovą. Pastarosios neretai yra susijusios su konfliktu – atsiranda didelis noras nugalėti, ginčai. Nors mūsų renginyje kartais azartas ima viršų – kai kažkas laimi, visada būna ir pralaimėtojų. Norėtųsi, kad „Vilniaus plunksna“ visgi būtų šventė, urbanistinis miesto festivalis, todėl kiekvienais metais renginio metu groja muzika, įsikuria maisto foodtruck‘ai (liet. maisto sunkvežimiai), siūlantys aibę skanumynų. Norime, kad žmonės ateitų gerai praleisti laiką, o ne tik dalyvauti turnyre dėl pergalės.

 

– O koks yra „Vilniaus plunksnos“ pagrindinis tikslas?

 

Mūsų tikslas – paskatinti žmones linksmai leisti laiką ne bare, o sportuojant.

– Kas naujo šiemet dalyvių lauks „Vilniaus plunksnoje“?

 

Mes ir toliau grosime muziką, valgysime skanų maistą ir toliau žaidime badmintoną Vingio parke. Planuojame turėti 16 aikštelių, kurių kiekvienoje galės žaisti po keturias komandas, vadinasi iš viso dalyvauti galės 64 „mėgėjų“ komandos. Kartu su Lietuvos badmintono federacija pirmą kartą įrengsime atskiras aikšteles pažengusiems žaidėjams bei vaikams. Be turnyrinių aikštelių, visuomet įrengiame ir keletą aikštelių praeiviams, panorusiems pažaisti.

 

– Turnyro dalyviai stebina ir savo aprangomis!

 

Kadangi atstovaujame kūrybines industrijas, skatiname ir dalyvių kūrybingumą – prašome komandų susikurti uniformą – nebūtina jos siūti, užtenka ir markeriu apipaišytų nuotaikingų marškinėlių. Manome, kad apranga galima išreikšti save – norime stiprinti Vilniaus miesto gyventojų kūrybinį pradą.

 

Andrejus Motorcevas - VP (1 of 85)

Nuotrauka: Andrejus Motorcevas

Andrejus Motorcevas - VP (16 of 85)

Nuotrauka: Andrejus Motorcevas

Andrejus Motorcevas - VP (18 of 85)

Nuotrauka: Andrejus Motorcevas

@[130078563815512:Augusto Didžgalvio fotografija]

Nuotrauka: Augustas Didžgalvis

@[130078563815512:Augusto Didžgalvio fotografija]

Nuotrauka: :Augustas Didžgalvis

Ignas Jurkynas - plunksna 2014 - 14

Nuotrauka: Ignas Jurkynas

Liudas-Baronas-acc-139-photos-1879

Nuotrauka: Liudas Baronas

 

{FINDME}http://www.lamuslenis.lt/wp-content/uploads/Andrejus-Motorcevas-VP-16-of-85-e1499760204196.jpg{/FINDME}