Top 10: vasariškas makiažas
2017 . 06 . 29
Tekstas: Karolina Aleksandravičiūtė; nuotraukos: Lukas Gricius, Monika Gete photography, Nakutis Photography, Povilas Vaketis Photography, Jurijus Azanovas (Fotojūra.lt)

Šiandien vizažištė Alina Silivanova su „Lamų slėniu“ dalijasi dešimt patarimų, padėsiančių susikurti gaivų vasarišką makiažą. Pasižiūrėkite!

 

lukas gricius

Nuotrauka: Lukas Gricius

 

1. Vasaros metu leiskite odai pailsėti, atsigauti. Stipriau dengiančias skystas pudras palikite šaltesniam laikotarpiui ir įsigykite BB arba CC kremą. Šios stebuklingos priemonės pagalba nejausite sunkumo ant veido. BB ar CC kremai ne tik švelniai maskuos, išlygins veido odos atspalvį, bet ir apsaugos jūsų odą nuo žalingų saulės spindulių.

 

2. Nusipirkite terminio vandens flakonėlį, tai nuostabus dalykas! Kelis kartus per dieną juo purškite veidą. Vanduo padės ne tik iškęsti karštį, bet ir apsaugos odą nuo išsausėjimo.

 

3. Skruostams pagyvinti naudokite kreminės konsistencijos skaistalus. Švelniai pirštų pagalvėlėmis padenkite skruostus dažais, paskirstykite juos link smilkinių. Patariu rinktis koralų ar persikų atspalvį.

 

Monika Gete

Nuotrauka: Monika Gete photography

 

4. Nepiktnaudžiaukite vandeniui atspariu tušu, jis labai sausina blakstienas. Šią priemonę naudokite tik išskirtiniais atvejais.

 

5. Matiniai lūpų dažai traukiasi į šalį! Šiltam vasaros vakarui įsigykite ryškų lūpų blizgesį, pavyzdžiui, aviečių spalvos. Dienos metu naudokite lūpų balzamą su filtru nuo saulės. Lūpų blizgesiai stipriai atspindi saulės spindulius, o tai gali sukelti lūpų nudegimą.

 

6. Atraskite sau tinkamą kreminės konsistencijos švytėjimo suteikiančią priemonę (angl. – highlighter) ir suteikite veidui spindėjimo – akcentuokite iškiliausias skruostų vietas, užtepkite šiek tiek po antakių lankais, vidiniuose akies kampučiuose, patepkite iškiliausias raktikaulių vietas – jūsų vasariškas makiažas baigtas!

 

nakutis

Nuotrauka: Nakutis Photography

 

7. Įsigykite bronzinę pudrą ir ja paryškinkite saulės mėgstamas vietas: nosies nugarėlę, skruostus, smilkinius, kaktos viršų, smakrą.

 

8. Vietoje skaistalų galite naudoti tą pačią bronzinę pudrą. Idealu, jei ji susideda iš kelių atspalvių. Taip jūs ne tik paryškinsite įdegį, bet ir pagyvinsite skruostus.

 

9. Rinkitės kreminės konsistencijos šešėlius – jie lengvai dengiasi, puikiai išlieka bei atrodo vasariškai ir seksualiai.

 

10. Rankinėje turėkite blizgesį sugeriančių servetėlių. Šie stebuklingi popierėliai puikiai pašalina odos blizgesį – taip nereikia veido apkrauti sausa pudra.

 

povilas vaketis

Nuotrauka: Povilas Vaketis Photography

Jurijus Azanovas

Nuotrauka: Jurijus Azanovas, Fotojūra.lt

 

{FINDME}http://www.lamuslenis.lt/wp-content/uploads/Jurijus-Azanovas.jpg{/FINDME}