Top 10: į paplūdimį!
2017 . 06 . 14
Tekstas: Karolina Aleksandravičiūtė; nuotraukos: asmeninis archyvas

„Esu vasaros žmogus, ant savo darbo stalo laikau mažą plėšomą kalendoriuką, o nuplėšusi gegužės 31-tosios lapelį džiaugiuosi kaip mažas vaikas, kuriam prasideda vasaros atostogos. Tos atostogos, deja, neprasideda, tačiau nejučia imi svajoti apie kompiuterio išjungimą, naujų vietų pažinimą ir poilsį prie jūros“ – sako tiklaraštininkė Aistė Svarauskaitė. Mergina pasakoja, kad pajūris jai – stebuklinga atsipalaiduoti ir viską pamiršti priverčianti vieta, o šiandien su „Lamų slėnio“ skaitytojais ji dalijasi būtiniausių daiktų, kurių gali prireikti paplūdimyje, sąrašu.

 

baseinas

 

1. Nors paplūdimyje dažnai būname su gera kompanija, tačiau ateina metas, kai norisi pabūti su savimi. Todėl rekomenduoju pasiimti gerą knygą, įdomų ir įkvepiantį žurnalą, įvairių galvosūkių.

 

Lamų slėnis TOP 10 beach essentials - 1 punktas

 

2. Nesvarbu, kur atostogautum, niekada nepamiršk apsauginio kremo nuo saulės ir raminamojo kremo po deginimosi. Žinau, kad vasarą nesinori susilieti su balta siena, tačiau sveikata yra daug svarbesnė nei šokoladinis įdegis. Jeigu vis dar galvoji, kad kremas nuo saulės yra nereikalingas, prisimink visus tuos kartus, kai priminei virtą vėžį.

 

 

3. Vykdama atostogų visuomet stengiuosi pasiimti bent porą maudymosi kostiumėlių. Dviejų dalių, kai norisi gražiai įdegti, ir uždarą, kai norisi dalyvauti paplūdimio tinklinio turnyruose, šokinėti nuo uolų ar užsiimti vandens pramogomis.

 

Lamų slėnis TOP 10 beach essentials - 3 punktas

 

4. Vienas svarbiausių daiktų, kuriuos privaloma turėti savo krepšyje – butelis vandens, kurio neatstos jokie gazuoti gėrimai. Jei gerai save pažįsti ir žinai, kad dienos metu išalksi, įsimesk į krepšį užkandžių. Vienas universaliausių – paprastas lietuviškas obuolys.

 

Lamų slėnis TOP 10 beach essentials - 4 punktas

 

5. Kol buvau maža, labai nemėgdavau, kai mama paplūdimyje užmaukšlindavo kepurę ir liepdavo jos nenusiimti. Po kartą gauto saulės smūgio suvokiau, kad kepurė nuo saulės – vienas svarbiausių paplūdimio atributų. Jei skrybėlių nemėgsti, rinkis kepurę su snapeliu arba spalvingą skarelę, kurią galima ryšėti kaip turbaną!

 

Lamų slėnis TOP 10 beach essentials - 5 punktas

 

6. Niekada iš namų neišeinu be ausinių ir mėgstamiausių dainų savo grojaraštyje. Tad ir į paplūdimį su manimi visuomet keliauja ausinės ir vasariškas „Spotify“ grojaraštis telefone. Kadangi bijau, kad besiklausant muzikos telefono baterija man tars „sudie“, visuomet kartu prigriebiu ir išorinę bateriją.

 

Lamų slėnis TOP 10 beach essentials - 6 punktas

 

7. Į paplūdimį su savimi visuomet pasiimu kažką, kuo būtų galima įamžinti smagias akimirkas: telefoną, „GoPro“ kamerą ar momentinį fotoaparatą „Instax“.

 

Lamų slėnis TOP 10 beach essentials - 7 punktas

 

8. Kosmetikos paplūdimyje nereikia, tačiau visuomet su savimi pasiimu nuo saulės apsaugantį lūpų balzamą  bei veido dulksną ar drėkinantį toniką, kuriuo apipurškiu veidą, norėdama jį atgaivinti.

 

FullSizeRender 36

 

9. Kokybiški ir stilingi akiniai nuo saulės – vienas svarbiausių paplūdimio atributų. Ne tik tam, kad nereikėtų būti susiraukus, bet ir tam, kad blogieji saulės spinduliai nekenktų akims. Kartu tai ir puiki stiliaus detalė!

 

Lamų slėnis TOP 10 beach essentials - 9 punktas

 

10. Jei į paplūdimį keliauju su draugais, visuomet stengiuosi pasiimti kortas, paprastą stalo žaidimą, kamuolį ar lėkštę. Jeigu tokių dalykų nėra po ranka, visuomet galima žaisti šaradas ar kitus žaidimus, nereikalaujančius jokių priemonių.

 

Lamų slėnis TOP 10 beach essentials - 10 punktas

 

{FINDME}http://www.lamuslenis.lt/wp-content/uploads/baseinas.jpg{/FINDME}