Nuogo kūno tendencija
2017 . 07 . 24
Tekstas: Algė Ramanauskienė; nuotraukos: Paulius Stefanovičius; modelis: Anastasia Bluemoloko

Rodos, Balyje gyvenanti Gerda Mickevičiūtė kuria ne tik „Makara“ maudymosi kostiumėlius, bet ir amžinos vasaros, nepažabotos laukinės laisvės ir kvapą gniaužiančių patirčių jausmą. Juk, pasak Gerdos, ten, kur susilieja vanduo ir moteris, prasideda magija…

 

_DSC3954-Edit

 

Nauja kolekcija

 

Ši kolekcija gimė per savaitę… Pernai Balyje įrenginėjau ir atidarinėjau „Makara“ parduotuvę, tad buvau nusprendusi naujos kolekcijos nekurti, tik išleisti senos kolekcijos modelių su naujais printais. Tačiau gruodį sulaukiau bičiulės Kristinos (vėliau tapusios mano verslo partnere) skambučio – ji siūlė pradėti dirbti kartu ir griebti už ragų JAV rinką. Taip ir padarėme, tad naująją kolekciją pavadinau „LA is calling“ (liet. kviečia Los Andželas). Ji – apie minkštumą, grakštumą ir dailias linijas. Kolekcijoje dominuoja pastelinės spalvos. Pirmą kartą „Makara“ maudymosi kostiumėliai nėra skirti tik banglenčių ar kito aktyvaus vandens sporto gerbėjoms. Mano asmeniniai naujosios kolekcijos favoritai – tai „Lagoon“ – ištisinis maudymosi kostiumėlis aukštu kirpimu ties klubais, ir „Coco“ bikinis – nuostabus draugas bet kokioje kelionėje.

 

Sezono tendencijos

 

Šią vasarą maudymosi kostiumėliai atskleidžia daug nuogo kūno. Populiari devintojo dešimtmečio stilistika – aukštos kelnaitės, aukšti klubų kirpimai – kad būtų matyti kuo daugiau kojų! Šis sezonas itin seksualus ir atviras. Dominuoja pastelinės spalvos: išplauta žydra, braškinio pieno kokteilio spalva, šviesiai gelsva, taip pat intensyvi bordinė ir žalia. Populiarūs ir skirtingų spalvų deriniai. Į madą sugrįžo aukso ir sidabro žvilgesys.
Išsirinkti tinkamiausią

 

Daugeliui moterų atrodo, kad „Makara“ maudymosi kostiumėlis joms bus per mažas. Visoms joms iškart sakau – NE! Maudymosi kostiumėliai, kaip ir džinsai su laikra, vos įlipus į vandenį išsitempia vienu dviem centimetrais. Šiek tiek jį panešiojus, išskalbus, jis dar šiek tiek palaisvėja. Tad visada rinkitės šiek tiek labiau aptemptą maudymosi kostiumėlį. Taip pat nepamirškite, kad jį vilkėdamos turite jaustis patogiai, laisvai judėti ir, žinoma, patikti sau.

 

„Makara“ moteris

 

„Makara“ visada siekė, kad moteris būtų elegantiška, net jei ji čiuožia banglente. Esu užkietėjusi estetė, per daug detalėmis apkrauti drabužiai ir daiktai mane erzina. Manau, kuriant drabužius visų svarbiausia – audinys ir jo kritimas bei linijos. Aš tiesiog kuriu tai, kas man patinka ir yra gražu, ir tuo noriu įkvėpti kitas moteris, kad vilkėdamos mano kūrinius jos jaustųsi nuostabiausios vandens deivės, turinčios puikų skonį. Kai moteris jaučiasi laisva vandeny ar netoli jo – prasideda tikra magija…

 

Visą istoriją skaitykite liepos mėnesio „Lamų slėnio“ numeryje (200 p.)

 

{FINDME}http://www.lamuslenis.lt/wp-content/uploads/20258247_1846082002085484_1737435201690174494_n.jpg{/FINDME}