J. Starinskaitė: pasikliaujanti jausmais
2017 . 08 . 09
Tekstas: Viktorija Maleckaja; nuotraukos: Lina Jushke

Savo gerbėjus ji stebina ne tik vokaliniais sugebėjimais, bet ir subtiliu stiliaus pojūčiu. Justė Starinskaitė, grupės „Saulės kliošas“ vokalistė, šiandien drąsiai mėgaujasi moteriškumu ir neslepia puoštis bei eksperimentuoti drabužiais mėgusi nuo vaikystės. O kurdama tiek sceninį, tiek kasdienį savo įvaizdį ji pirmiausia pasikliauja ne mados tendencijomis, bet vidiniu jausmu.

 

20374755_1849810655045952_5947445193977017191_n

 

– Juste, kas tau yra grožis?

 

– Man gražus žmogus yra toks, kuriame gyvena išmintis ir ramybė. Gera širdis, persipynusi su kuklumu ir atsidavimu. Mus supa labai daug įvairiausio grožio. Kontrasto principu lyginant su blogiu, labai lengva pamatyti, kas tikra, o kas ne.

 

– Kaip apibūdintum savo stilių?

 

– Mada pradėjau domėtis nuo mažens, mėgdavau puoštis ir eksperimentuoti. Aš atsižvelgiu į tai, kas yra madinga, tačiau visuomet vadovaujuosi savo norais, jausmais ir skoniu. Man patinka jaustis savimi, o mada su manimi susijusi ne visada.

 

– Kaip tavo kūryba daro įtaką tavo stiliui?

 

– Mano kūryba yra nuoširdi, tikiuosi – ir jauki. Tokia esu ir aš. Visur siekiu būti moteriška, nuoširdi ir tikra. Manau, tarp mano stiliaus ir muzikos, kurią atlieku, vyrauja harmonija.

 

– Kokia yra svarbiausia tavo stiliaus detalė?

 

– Batai. Mano namai lūžta nuo batų gausos. Turiu tikrai labai daug sportbačių ir aukštakulnių. Manau, tai tikrai svarbi stiliaus detalė. Pagal batus juk labai daug galima pasakyti apie žmogų. Kita svarbi stiliaus detalė yra kvepalai. Turiu labai jautrią uoslę, todėl kvepalus renkuosi labai atsakingai. Manau, kad kvapas taip pat gali labai daug pasakyti apie žmogų, jo gyvenimo būdą, stiliaus suvokimą. Na, ir žinoma, minimalūs aksesuarai. Džiaugiuosi, kad visa tai, kas man labai patinka, yra gaminama ne kur kitur, o Lietuvoje. Mano mėgstamiausi aksesuarai yra „NO MORE“ prekės ženklo arba kurti Simonos Samojauskaitės. Tačiau patinka ir vienas nelietuviškas prekės ženklas – „Maria Black“.

 

– Kur dažniausiai ieškai įdomių stiliaus detalių?

 

– Įkvėpimo semiuosi internete: bloguose, pintereste, instagrame, o kartais ir žurnaluose. Įdomesnių rūbų ar aksesuarų ieškau internetinėse parduotuvėse: Asos, Missguided, Nasty Gal, Cos.

 

– Pagal ką dažniausiai pasirenki drabužį?

 

– Pirmiausia, pagal tai, ar aš gerai jaučiuosi jį vilkėdama. Ar jis man tinka. Tačiau kokybė taip pat yra labai svarbus aspektas.

 

– Kokios spalvos vyrauja tavo spintoje?

 

– Mano spinta lūžta nuo įvairiausių rūbų ir spalvų. Scenoje stengiuosi būti kuo įvairesnė. Tačiau artimiausios man ir mano kasdienybei yra žemės spalvos.

 

– Ar seki tendencijas?

 

– Žinoma, tačiau jomis nepiktnaudžiauju. Jeigu iš šiandieninio tendencijų mišinio reikėtų išsirinkti man labiausiai artimą, tai vienareikšmiškai būtų sportiniai bateliai. O kalbant apie makiažą, man vis dar patinka nude spalvos lūpdažiai. Tik nesu tikra, ar jie dar madingi…

 

– Kaip atrodo tavo kasdieniai aprangos ritualai?

 

– Mano aprangos ritualai priklauso nuo to, ką tą dieną veikiu.  Jei keliauju į studiją, teikiu pirmenybę patogiems rūbams, daug laiko įvaizdžiui neskiriu. Rengiuosi ganėtinai paprastai. Jei norisi kažko įdomaus, savo įvaizdį paįvairinu kokios nors spalvos lūpdažiu.  Jei tą dieną koncertuoju, stengiuosi atrodyti kuo mažiau kasdieniškai. Pastebėjau, kad scenoje man norisi būti ryškiai. Puošnūs ir spalvingi rūbai man suteikia daugiau pasitikėjimo savimi.

 

Visą istoriją skaitykite liepos mėnesio „Lamų slėnio“ numeryje (34 p.)

 

{FINDME}http://www.lamuslenis.lt/wp-content/uploads/20264676_1849812155045802_9105149869584113879_n.jpg{/FINDME}